Artık ülkemizde de yaygın olarak kullanılan ve çok büyük bir sektör haline gelen kişisel bakım ve güzellik alanında yapılan en önemli uygulamalardan birisi de lazer epilasyon uygulamasıdır.

Güzellik ve Estetik merkezlerinde yapılan lazer epilasyonun ne işe yaradığını kısaca anlatmak gerekirse, lazer teknolojisi ve ışığından faydalanarak vücudumuzda istenmeyen kıllardan kurtulup ve bir daha o bölgeye kıl çıkmaması uygulamasıdır. Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi?  Yapılan plan ve seans uygulamasıyla beraber düzenli bir şekilde yapılması halinde en kısa süre ve seanslarda istemediğiniz kıllar artık vücudunuzda çıkamayacak, vücudunuzun hakimi artık siz olacaksınız. Bir daha acı yok değişik uygulamalar yok ve istemediğiniz hiç bir kıl artık sizin bedeninizde boy gösteremeyecek.

Bakımlı olmak, güzel görünmek herkesin hakkı fakat uzman destekli ve gerçekten işi bilen, referanslarla ve önerilerle bulduğunuz yer gibisi yok. Altını çizmemiz gereken bir durum ise bu işlemi kuaförlerin ve merdiven altı diye tabir edilen yerlerde yapılması kesinlikle yasak. Sizde bu işlemi yaptırmadan önce detaylı bir araştırma yapmalısınız. Daha fazla bilgi ve destek için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir aklınıza takılan her konuda bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon’un Zararları İle İlgili Yazımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here